Absolventi

O nás

Absolventi

Absolventi Monty School Praha jsou děti, které vědí, co chtějí, v čem jsou dobré, kde je jejich místo, znají své kořeny. Jsou jedinečnou a relativně samostatnou osobou schopnou aktivně zvládat nároky, které jsou na něj kladeny jak v rodině, tak i ve škole. Veškeré kompetence potřebné k nástupu do školky jsou dosažitelné na nejvyšší možné úrovni.

Absolventi navštěvují nejprestižnější školy v Praze, a to: PBS - The Prague British School, Nový PORG, Open Gate – gymnázium a základní škola, Základní škola Wonderland Academy, Základní škola Angel - bilingvní program, Základní škola Filosofská.

Většina našich klientů se k nám vrací, a to i po několika letech. S mnoha klienty jsem stále v kontaktu a často se s absolventy setkáváme.

 

Jedinečnost naší komunity rodiče oceňují tím, že nás doporučují a v dobrém na nás vzpomínají. 


A jak na nás vzpomínají? Zeptali jsme se rodičů i jejich dětí:

"Teri, co si představíš, když řeknu slovo "Montíci".. ".... to jsem přece já"

Rodiče: Terezka je ve druhé třídě, ale při rozhovoru o Monty se stále cítí součástí, jako součást teamu, který netvoří jako v jiných školkách pouze docházku, která se musí nějak přežít, ale teamu, který pro ní znamenal a znamená druhou rodinu. Do školky nastoupila jako tříletá tichá holčička, která nejraději pozorovala z ústraní děti a odcházela jako sebevědomá slečna, která bravurně zvládla zápis. Na něm bez ostychu odpovídala a raději jim vše ještě přeříkala v angličtině. Školu zvládá naprosto báječně a není to tím, že by každý den seděla nad úkoly do večera, ale tím, že ji Monty školka dokázala perfektně připravit. Nejen vědomostně, ale na život, na to, aby se z vystrašené holčičky stal člověk, který umí prosadit sám sebe v dnešní všepohlcujícící společnosti. A za to, Montíci, za to vám nesmírně děkujeme.

"Míšo, a co ty když řekneme Monty? ....úžasná zahrada, výlety, báječní učitelé"

Rodiče: Michal byl nejvíc nadšený ze všech tetiček a strýčků. Určitě si nejvíc užíval hlavně úžasnou a velkou zahradu a celkové nádherné prostředí školky a blízkého okolí. Moc si užíval výlety, na které jste s Montíky vyráželi, a také školku v přírodě na farmě. 

"Eriku, na co nejvíc ze školky vzpomínáš? .....na tu vůni a klid a také, že se na mě pořád někdo smál.... jako u babičky"

Rodiče: Jste úžasný tým profesionálů, ale zároveň jste velice empatičtí, máte lidský a vřelý přístup k dětem, člověk by do takové školky sám chodil rád, kdyby byl dítě:)
Člověku je u Vás prostě dobře, jak kdyby byl u babičky nebo tety, u příbuzných na chalupě....takový to na mě děla dojem. Ta atmosféra, to teplo, vstřícnost, milý a kamarádky přístup...to vše je balíček toho, co na člověka dělá "domácký" dojem.