Vize

O nás

Vize

Projekt bilingvní školky Monty byl v Praze byl spuštěn 1. srpna 2007 od té doby jsme dětstvím provedli mnoho dětí, potkali mnoho zajímavých osobností, rodičů, učitelů. Uspořádali nespočetně narozenin, výletů, školek v přírodě, přespání ve školce, Monty Show. Byli svědky příchodů sourozenců.

Ti první Montíci jsou již dnes na gymnáziích a chystají se na vysokou školu a s většinou jsme stále v kontaktu. Jsme šťastni, že se nám již tolik let daří poskytovat a předávat dětem, to co považujeme za nejdůležitější vést je neustále k aktivitě, sebevědomému vystupování, rozhodnosti, pokoře, toleranci a touze po poznání.


Mezi hlavní principy Monty patří od samého počátku především výrazná individualizace péče a výuka angličtiny. To vše zasazené do nádherného a harmonického prostředí hodkovičského lesoparku.

Naše vize je jasná získané finanční prostředky vracet zpět do školky, modernizovat, vzdělávat se, předávat zkušenosti dál.

v roce 2021 proběhla rekonstrukce kuchyně a jídelny. Ve roce 2023 jsme zrenovovali šatnu a spodní hernu.

Dále se chystáme na obnovu některých částí školní zahrady, cílem je míti zahradu v přírodním stylu.

Díky projektům jako jsou například Šablony máme k dispozici 20 tabletů, které plně ve výuce využíváme.  

Snažíme se také o blaho našich učitelů, kteří mají možnost navštěvovat mentální terapie. Jsme si jisti, že jedině vyrovnaný a dobře naladěný pedagog, pracující v harmonickém týmu a prostředí je schopen předat dětem to nejlepší.

Spolupracujeme se Střední pedagogickou školu - umožňujeme praxi, a také se společností Meta, která se zaměřuje na děti s odlišným mateřským jazykem (OMJ) - vedeme semináře jak pracovat s dětmi OMJ v MŠ.